Το Δ.Σ. της ΔHM.Τ.Ο. Ραφήνας-Πικερμίου διοργάνωσε το απόγευμα της Πέμπτης 7/4 ημερίδα με θέμα: «Η ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΥΓΕΙΑ ΣΤΗ ΜΕΤΑ COVID ΕΠΟΧΗ» στην αίθουσα του ΚΑΠΗ Ραφήνας
Μίλησαν οι: Βασίλης Οικονόμου, Βουλευτής Αν. Αττικής, Πρόεδρος Επιτροπής Κοινωνικών Υποθέσεων
Μάριος Θεμιστοκλέους, Γ.Γ. Υπουργείου Υγείας
Γιάννα Νταβώνη, Υποδιοικήτρια 1ης ΥΠΕ
Χαράλαμπος Μασσαράς, Διευθυντής Κ.Υ. ΡΑΦΗΝΑΣ
Σύντομο χαιρετισμό απηύθυνε ο Δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνούς, η Πρόεδρος της ΔΕΕΠ Ανατολικής Αττικής Βανίτα Σωφρόνη, ο αντιπεριφερειάρχης Ν.Πέππας και οι ιατροί Γεράσιμος Βουδούρης(αντιδήμαρχος υγείας Ρ-Π) και Κωνσταντίνος Μώρος (Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Ρ-Π). Ακολουθούν φωτο
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/04/277853281_649161872852466_1435243548063580606_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/04/277848791_691737248536838_9219392443405568005_n.jpg)
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ για να βλέπετε όλες τις ζωντανές μας εκπομπές