Μωραίνει Κύριος όν βούλεται απολέσαι, σχολιάζουμε εμείς. Ακολουθεί η ανάρτηση του Δημάρχου Ευάγγελου Μπουρνού:
”Αποτελεί προσβολή στη μνήμη των θυμάτων της τραγωδίας στο Μάτι τον Ιούλιο του 2018 , να χρησιμοποιείται ο άδικος θάνατος τους ως προεκλογικό «εργαλείο» κάποιων ανεύθυνων υποψηφιων. Θα ντρέπεται για την υπόλοιπη ζωή της η “κα” Τσεβά, γι αυτήν την ανάρτηση .
Της εύχομαι καλό κατήφορο
Μόνο που θα τον διαβεί μόνη της.”
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2023/07/362917351_9882364438470286_4651768470373581730_n.jpg)