Πριν λίγο επισκέφθηκε την κεντρική πλατεία της Ραφήνας ο Περιφερειάρχης Αττικής Γιώργος Πατούλης.Τον υποδέχτηκε ο Δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Β.Μπουρνούς συνοδευόμενος από τον Αντιδήμαρχο Δ.Κατσουλάκη και τον Πρόεδρο του ΔΟΠΑΠ Σ.Λουκάτο.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/12/80062991_730657927456869_5948599558308102144_n-1024x768.jpg)
Ο κ.Πατούλης ξεναγήθηκε στο σπίτι του Αη Βασίλη,όπου έπαιξε με τα παιδιά,στα φουσκωτά παιχνίδια,στο τρενάκι και φωτογραφήθηκε με τον αγαπημένο άγιο των παιδιών,όπως ζωντανά σας μεταδώσαμε μέσω του facebook του rpn.gr.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/12/79834515_569495790508776_8246483134128848896_n-1024x768.jpg)
Μετά απόλαυσε για λίγο το καφεδάκι του μαζί με τον Δημαρχο και αρκετούς δημοτικούς συμβούλους,στο νέο μαγαζί ”CLOUD” της πλατείας.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/12/80442066_831097997341418_8193210339769188352_n-1024x768.jpg)
Ο Γιώργος Πατούλης εντυπωσιάστηκε από το Χριστουγεννιάτικο χωριό της Ραφήνας και ευχήθηκε σε όλους Καλά Χριστούγεννα!
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/12/80446589_512166702714913_5580003278827028480_n-1024x768.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/12/79989818_846069086220648_7167415116890112000_n-1024x768.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/12/80586299_1048188372246625_7451849317477777408_n-1024x768.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/12/Inked80786449_2554856317923410_5705456554828890112_n_LI-1024x768.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/12/80629177_612649749539801_434648572936323072_n-1024x768.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/12/81024016_505639663406418_6486479942241484800_n-1024x768.jpg)