Την Κυριακή το μεσημέρι έγινε ακόμη ένας φιλικός αγώνας παλαιμάχων μεταξύ ομάδας Επίλεκτων Ελλάδας και ομάδας ΣΤΑ.ΣΥ. στο γηπεδάκι της Διασταύρωσης Ραφήνας “Μαρίνα και Αθανάσιος Μαρτίνος”.
Έγινε και ο καθιερωμένος αγιασμός από τον πατέρα Νικόλαο Πούλη του Ι.Ν Ανάληψης του Κυρίου διασταύρωσης Ραφήνας.
Ο αγώνας ήταν αφιερωμένος στα παιδιά με νεοπλασματική ασθένεια και παρών ήταν
και εκπρόσωπος του Συλλόγου ΄΄Η ΠΙΣΤΗ΄΄.
”Κοινωνική προσφορά πάντα προτεραιότητα στη ζωή μας.
Ευχαριστούμε και τον Αργύρη Κωστάκη που πάντα είναι εκεί, εκεί στην κοινωνική προσφορά” σχολίασε ο Δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνούς που ήταν παρών μαζί με τον αντιδήμαρχο Σπύρο Κάρλο, όπως μπορείτε να διαπιστώσετε στις φωτογραφίες που ακολουθούν.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/09/307189924_8220665767973503_3344086498073569739_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/09/307260138_8220668177973262_55568829081751889_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/09/307214120_8220666231306790_7871531300111917521_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/09/307638058_8220665901306823_2279989230435209840_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/09/306914229_8220664114640335_3411848288385993843_n.jpg)
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ για να μαθαίνετε όλα τα νέα και να ειδοποιήστε για όλες τις ζωντανές μας μεταδόσεις