Επίσκεψη στο Κέντρο Επιχειρήσεων Π.Π. του Δήμου Ραφήνας Πικερμίου πραγματοποίησε η αντιπεριφερειάρχης Ανατολικής Αττικής Βίκυ Καβαλλάρη, όπου ενημερώθηκε από τον Μάνο Τσαλιαγκό για τον εκσυγχρονισμό και τις νέες μεθόδους στον τρόπο λειτουργίας της υπηρεσίας, παρουσία της Δημάρχου Δήμητρας Τσεβά , καθώς και του Αντιδημάρχου Πολιτικής Προστασίας Μπάμπη Ζαφειρόπουλου.
”Κοινός στόχος των Δήμων και της Περιφέρειας Αττικής είναι η εγρήγορση, η ετοιμότητα και ο συντονισμός για την αντιμετώπιση των συμβάντων έκτακτων αναγκών σε όλη την Περιφέρεια Ανατολικής Αττικής.” σχολίασε η κ. Καβαλλάρη.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2024/07/452288835_405959625825447_1799820127635575580_n.jpg)