Τοποθετήθηκαν και λειτουργούν από σήμερα σε όλα τα δημοτικά κτίρια και όλα τα σχολεία οι νέες συσκευές θερμομέτρησης και ανέπαφης απολύμανσης.
”Στο Δήμο Ραφήνας-Πικερμίου είμαστε μια οικογένεια. Η προσπάθεια για τη διαφύλαξη της υγείας και της ασφάλειας των πολιτών είναι διαρκής, με πρώτη προτεραιότητα τα παιδιά” σχολίασε ο δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνούς.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/01/137520119_5074168149289963_8393232961650402036_o.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/01/137505855_5074168265956618_3963025265748210507_o.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/01/137527685_5074168142623297_3260795022419849788_o.jpg)
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ