Δυστυχώς η Κυρακή του Πάσχα ξεκίνησε με μια δυσάρεστη είδηση.
Σοκαριστικό τροχαίο δυστύχημα σήμερα μεταξύ δύο αυτοκινήτων στην λεωφόρο Βάρης Κορωπίου 500 μέτρα πριν τα τούνελ του Καραμανλή.
Η σφοδρή σύγκρουση συνέβη όταν το ένα από τα δύο οχήματα παραβίασε τον ερυθρό σηματοδότη με αποτέλεσμα τον θανάσιμο τραυματισμό της 76χρονης οδηγού του ασημί αυτοκινήτου η οποία διακομίστηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ σε εφημερεύον νοσοκομείο. Φωτογραφίες Παναγιώτης Λάμπρου
![](https://anattica.gr/wp-content/uploads/2023/04/341467416_239081201977103_677466207587265863_n.jpg)
![](https://anattica.gr/wp-content/uploads/2023/04/341373476_763943201810151_1201537923135662719_n.jpg)