To KOKKINO ΣΟΥΒΛΑΚΙ ,το γνωστό ψητοπωλείο του Πικερμίου ,φτιάχνει καθημερινά καλαμάκια χοιρινά ,κοτόπουλα, μοσχάρι, προβατίνα, μπιφτέκι ,κεμπάπ, λουκάνικο, κοτομπουκιές. Μπορείτε να τα παραλάβετε από το κατάστημα,ή να σας τα φέρουν με ένα τηλεφώνημα στο σπίτι!στο 2106037900
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/04/ToKokkino.png)
Γύροι χοιρινό και κοτόπουλο μόνο Παρασκευή και Σάββατο
Και εννοείται ότι Το ”ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ” της Λ.Μαραθώνος 54 στο Πικέρμι τηρεί όλα τα απαραίτητα μέτρα ασφαλείας προκειμένου να προστατεύσει τους πελάτες και τους εργαζόμενους του καταστήματος!
Ανοιχτά από τις 13.00 έως 11.00 βράδυ καθημερινά