Πολιτικά μπορεί λίγοι ή πολλοί να συμφωνούν ή διαφωνούν με τον Δημοτικό Σύμβουλο Γεράσιμο Βουδούρη και τις θέσεις ή απόψεις του περί των δημοτικών θεμάτων, αλλά σήμερα η κίνησή του να παραιτηθεί από οποιεσδήποτε αντιμισθίες και αποζημίωση νομίζω ότι βρίσκει τους περισσότερους από εμάς σύμφωνους.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/10/72549740_2999038973457743_623800169602744320_o-2-1-1-762x1024.jpg)
“Ν.3852/2010 παρ.10 ,οι Δημοτικοί Σύμβουλοι έχουν την δυνατότητα να αρνηθούν οιαδήποτε αποζημίωση ή αντιμισθία,κατά την άσκηση των καθηκόντων τους. Αυτό έπραξα!”
Έγραψε στο fb και αν μη τι άλλο υποκλινόμαστε στην απόφασή του