Από τις πρώτες πρωϊνές ώρες μέχρι και τώρα το προσωπικό της Πολιτικής Προστασίας Ραφήνας-Πικερμίου με επικεφαλής τον Αντιδήμαρχο Παύλο Μπατάλη έχουν δώσει τον καλύτερο εαυτό τους προκειμένου να αποφευχθούν δυσάρεστες καταστάσεις. Ο δρόμος για το γεφυράκι της Αρίωνος έκλεισε από την Λ.Μαραθώνος, και όλη τη νύχτα θα βρίσκεται εκεί περιπολικό της ΕΛΑΣ.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2023/01/327609889_748234860202917_7122182046898825280_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2023/01/326888332_547570390653755_904898295707165325_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2023/01/324503414_1916375852050951_8907467503515675446_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2023/01/325430617_869366407614846_7706164910125998358_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2023/01/324417978_901408041291225_2550760134496396564_n.jpg)
”Πριν από λίγο στη οδό Αρίωνος . Είμαστε με τα παιδιά της Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Ραφήνας Πικερμίου και την Ελληνική Αστυνομία προκειμένου να προλάβουμε επικίνδυνες καταστάσεις στην γέφυρα της Αρίωνος.
Πηγαίνουμε όπου χρειάζεται..” σχολίασε χαρακτηριστικά ο Αντιδήμαρχος Πολιτικής Προστασίας Παύλος Μπατάλης.