ΕΠΣΑΝΑ:Κλήσεις προεθνικής ομάδας Κ14

350
www.rpn.gr epsana

Καλούνται οι ποδοσφαιριστές της κάτωθι λίστας, όπως παρευρεθούν στα παρακάτω γήπεδα τις αντίστοιχες ημερομηνίες και ώρες , για προπόνηση – προεπιλογής προεθνικών ομάδων της Ένωσης

Στο γήπεδο ΚΑΛΥΒΙΩΝ

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 2-9-19 της Κ12 και ώρα 15.30

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 3-9-19 της Κ14 και ώρα 15.30

Στο γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 4-9-19 της Κ13 και ώρα 15.30

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 5-9-19 της Κ12 και ώρα 15.30

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 6-9-19 της Κ14 και ώρα 15.30

Σωματεία που δεν αναφέρονται στην λίστα που έχει αναρτηθεί θα μπορούν να στείλουν μέχρι 3 άτομα ανάλογα την ηλικία στις παραπάνω ημερομηνίες. 

 K14  
1ΣΚΟΡΔΗΣ Μ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
2 ΠΩΧΟΣ Μ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
3ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
4ΚΑΤΣΙΦΑΡΔΑΣ Μ.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
5ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Δ.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
6ΛΑΡΟΥΣΗΣ Σ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
7ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ Κ.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
8ΑΡΜΑΟΣ Π.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
9ΒΛΑΧΟΣ Η.ΩΡΩΠΟΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
10ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.ΩΡΩΠΟΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
11ΣΙΔΕΡΗΣ Δ.ΣΥΚΑΜΙΝΟ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
12ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ Γ.ΣΥΚΑΜΙΝΟ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
13ΜΠΕΛΟΣ Ε.ΣΥΚΑΜΙΝΟ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
14ΚΑΤΣΑΣ Κ.ΣΥΚΑΜΙΝΟ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
15ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
16ΠΕΤΡΟΥ Β.ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
17ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ Σ.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
18ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Α.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
19ΛΕΚΚΑΣ Ι.ΚΑΛΥΒΙΑ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
20ΓΚΙΝΗΣ Σ .ΚΑΛΥΒΙΑ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
21ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ Ν.ΑΕ ΓΕΡΑΚΑ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
22 ΛΑΔΕΡΟΣ Χ.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
23ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΣ Κ.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
24ΚΩΝΤΑΝΤΑΚΟΣ Σ.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
25 ΝΤΡΟΜΑΚΑΣ Χ.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
26ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΓΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
27ΦΡΑΓΚΗΣ Σ.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
28ΛΑΚΟΣ Χ.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
29ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
30ΠΑΠΠΑΣ Μ.ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
31ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ Γ.ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
32ΓΥΑΛΗΣ Ξ.ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
33ΓΚΟΥΡΜΠΑΛΗΣ ΘΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
34ΚΟΚΚΙΝΟΣ Δ.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
35ΣΤΑΡΑΣ Η.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
36ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ Α.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
37ΓΙΑΤΡΟΥ Γ.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
38ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
39ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Π.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
40ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ Γ.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
41ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
42ΡΕΦΕΝΕΣ Θ.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
43ΖΑΧΟΣ Θ.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
44ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
45ΑΡΕΤΑΚΗΣ Κ .ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
46ΓΚΙΤΖΟΣ Ι.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
47ΠΑΛΜΟΣ Α.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
48ΓΚΟΝΤΑΣ Δ.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
49ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΙΟΝΥΣΟΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
50ΚΟΣΣΥΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΔΙΟΝΥΣΟΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
51ΤΡΙΚΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΔΙΟΝΥΣΟΣ6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ